GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Kwiecień 08 2020 13:15:20
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
07 Listopada Święto myśliwych - Hubertus
Co rok w listopadzie myśliwi wraz z rodzinami, sympatykami myślistwa spotykają się na święcie myśliwych – Hubertusie. Święto to wspólna poranna msza, zbiorowe polowanie oraz później wspólna zabawa przy ognisku. W czasie tego dnia myśliwi proszą świętego Huberta o to, by polowania były udane. Przyznawane są odznaczenia, na przykład od koła łowieckiego – tytuł króla strzelca, króla pudlarzy, czy od PZŁ medale. Myśliwi witają się zawołaniem darz bór, zakładają najlepszą odzież myśliwską oraz świętują pod sztandarem danego koła łowieckiego.
07 listopada w Borówcu zorganizowane będą obchody HUBERTUSA. Na terenie Parafii MB Królowej Rodzin w Borówcu od godz. 11:30 spotkają się myśliwi z mieszkańcami. Planowane liczne atrakcje.
 
Oficjalna strona miejscowości Koninko
Ruszyła strona miejscowości Koninko.
Jak dotąd jako jedna z nielicznych pobliskich miejscowości nie miała swojej strony. Proszę wszystkich mieszkańców o rejestrowanie się i uczestniczenie w jej tworzeniu. Po zalogowaniu się uzyskacie dostęp do FORUM, uzyskacie możliwość pisania własnych ARTYKUŁÓW tematycznych, otrzymacie dostęp do tworzenia NEWS-ów , tak aby informacje na stronie były cały czas aktualne. Zapraszam do dzielenia się informacjami, zapraszam do czynnego udziału w życiu społecznym naszej miejscowości.
 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy